Yırtık Kot Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Moda

 

Bu sezon yırtık kot pantolonlar yeniden ve daha popüler olarak aramıza geri döndü. Peki yırtık pantolon seçerken ve kombinlerken nelere dikkat etmek gerekir? Size biraz fikir vermek isterim;

  • Eğer fiziğinize güveniyor, vücut hatlarınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız skinny yırtık pantolonları tercih edebilirsiniz. Dar pantolonlar, kalça ve bacakların şeklini vurguladığı için her kadına yakışmaz ve içinde rahat hissetmez. Eğer sadece basen probleminiz varsa üzerini örtecek uzunlukta bluz, t-shirt gibi parçalar tercih ederek dar pantolon giymeye devam edebilirsiniz.
  • Yırtık dar pantolonlar için uygun bir fiziğiniz olmadığını düşünüyorsanız o halde bol olanları tercih edebilirsiniz. Yırtık boyfriend pantolonlar, çabasız bir şıklık ve rahat bir görünüm için doğru seçim olacaktır. Yalnız bol pantolon seçiminde en önemli nokta dengeyi sağlayabilmektir. Eğer pantolonun bolluğu ile yırtıkların büyüklüğü arasındaki dengeyi doğru kurabilirseniz, pantolon üzerinizde sadece salaş değil aynı zamanda seksi de duracaktır.
  • Kot pantolonlar günlük kombinlerde daha sık kullanılır, özellikle de yırtık kot pantolonlar buna uygundur. Yırtık kot pantolonlarınızı sneakers, spor ayakkabı, mokasen ayakkabı gibi rahat ve günlük kullanılabilen ayakkabılarla birlikte giyebilirsiniz. Yırtık kot pantolon, tek başına zaten kombininizi ilgi çekici bir hale getirir. Size sadece pantolonunuzun üzerine geçirebileceğiniz cool bir üst bulmak kalıyor.
  • Eğer yırtık kot pantolon giymek istiyor ama çok salaş görünmek istemiyorsanız, o zaman pantolonunuzun altına bir çift topuklu ayakkabı giyin. Topuklu ayakkabı, pantolonunuzun yırtık görünümüne rağmen kombininizi anında daha şık ve feminen bir görünüme sokacaktır.
  • Yırtık kot pantolonu nasıl giyeceğiniz, nerede giymek istediğinize de bağlıdır. Üzerinde minimal şekilde, az yırtık bulunan yırtık kot pantolonlar, yarı-resmi ortamlarda (eğer izin veriliyorsa iş yerinde) giyilebilir. Büyük ve cildinizi daha açıkta bırakan kot pantolonlar ise sokak modasına uygundur.
  • tirtik_kot_pantolon yirtik_pantolon 2014-ilkbahar-yaz-yirtik-jean-modelleri Yirtik-Kot-Pantolon-Modelleri-ve-Kombinleri1 Yirtik-Kot-Pantolon-Modelleri-ve-Kombinleri12

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir