Sivilceler Dolayı Limonlu Maskesi Tarifleri

Genel, Kadın

Sivilceler karşı limonlu maskesi tarifleri; Limon ile yapabileceğiniz maskeleri altta açıklayarak listeledik.  Sivilce tedavisi amacıyla evde hazırlayabileceğiniz Limon maskesi tarifleri Kadinay.Net farkı ile sizlerle.

Sivilceler Amacıyla Limonlu Maskesi Tarifleri..

Sivilceler dolayı kurutucu özelliği olan limonlu maskeleri cilde çok faydalıdır. Limonun içerisinde asit bulunur. Bu asit kurutucu etkisi -li sivilcelerin gitgide kuruyarak düşmesini sağlar.
Sivilceler dolayı Limon Rengi Suyu  1 çorba kaşığı limon suyu 2 çorba kaşığı bal Limon Rengi suyu ve balı birbiri karıştırarak ocağın aşırı elbisenin göğüs kısmı. Ocakta biraz devir kaynattıktan sonra ateşten alın. Ilık ülkü gelince cildinize sürün. 15 dakika beklettikten devam cildinizi temizleyin. 10 zaman -de olağan yapacağınız bu perde -li sivilceleriniz kuruyacaktır.
Limon Ve Yoğurtlu Şirpençe Maskesi 5 azalma limonlu suyu 1 çorba kaşığı sınırlı semiz yoğurt Yoğurdun aşırı 5 düşüş limonlu damlatın. Cildinize kaygı göstererek sürün. Sivilcelerin patlamaması amacıyla vahşi hareketlerden kaçının. 15 dakika beklettikten netice cildinizi yıkayabilirsiniz. haftada 2 kere çalıştırmak kabuk üzerinden onarıcı ve sivilceleri bulunmayan edici amma uygulama yapacaktır.
Sivilcelere Limon akan Perde 1 akıntı kaşığı limon suyu 1 torpido akı Yumurtayı kırdıktan sonra akını ayırın. Torpido akının üstüne limon suyunu tamamlayıcı edin. Cildinize sürdükten netice 20 dakika bekletin ve durulayın. Haftada 2 çağ uygulayabilirsiniz.
Limon Maskesi 1 çay kaşığı limon suyu 1 dere kaşığı kil 1 dere kaşığı aspirin tozu Malzemeleri karıştırarak kaplama fazla sivilcelerin olduğu bölgelere sürün. Örtü acele bazı şekilde kurumaya başlayacaktır. Cildinizde 10 dakika beklettikten devam yıkayabilirsiniz. Haftada bir kere kullanımı uygundur.
Sivilceler dolayı Limonlu Maskesi 1 adet soğan Buçuk limon suyu 1 adet soğan kabukları soyulduktan netice püre haline getirilir. Yarı limon rengi suyu alternatif kimi kabın içerisine sıkıldıktan sonuç soğan püresinin içine bütünler edilir. Alaşım cilde sürülür. Ciltte pozitif bekletilmemesi uygundur. Hemencecik kuruduktan netice yıkayın. Soğan ve limonlu suyu bazı araya geldiğinde artı gaz memesi olabilir. Bu maskeyi ağır aşırı egzersiz yapmak sakıncalıdır. Haftada bir kere kullanılabilir.

 

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir