Kalıca Makyajın Avantajları

Kadın

Sürekli makyajın avantajları; lokal anesteziyle hem de uygulanabilen ağrısız yaklaşık medikal uygulamadır. Sürekli makyaj ya da uygunluk uzmanlarının değimiyle mini-pigment uygulamasını sizler karşı araştırdık.

Kalıcı süslenme yoksa çekicilik uzmanlarının değimiyle ufak-pigment uygulaması, küçük, mikropsuz ve benzersiz kullanımlık bir iğneyle doğuştan olan ve mineral renklerin deri yüzeyinin anında aşağıda aşılanması iken açıklanıyor. Anti alerjik boyalar bilhassa surat ve vücut kullanımı dolayı kasti olup, katkı maddesi ve pis koku maddesi içermez. Daha şiddetli kozmetik-aşınmış sayılabilecek bu çalıştırma sayesinde kaş, kompartıman çizgisi yoksa dudaklarda allah vergisi deri rengine uyumlu makyaj uygulanıyor. Bu sayede kaplama deki kimi çakırkeyif kusurlar kapatılabiliyor veya anatomik bozukluklar giderilebiliyor. Kadar kadınlar bir kat daha gizli ve saygısız genç amma görünüm kazanılabilir.

Tarihçesi:

Devre Dışı Doğu’ayrıca başlıklı başına kimi medeniyet olan bu metodun kökeni aşırı uzun yıllara dayanmaktadır.  Geçmişi  500 yılı aşan bu yönteme Öğretmen Cook, coğrafi keşiflerinde rastlamış ve 1774 yılında Avrupa’ya taşımıştır. DIYE zamandan bugüne kadar geniş kitleler kadar teslim alma görmüş, araştırılmış ve yeni yöntemler geliştirilerek zenginleştirilmiştir.

Hangi bölgelere uygulanır?

Büyük çalışma alanları, kaş, bölme, dudaktır. Hem De amma hastalıklar sonucu kaş, kirpik ve saç kaybı oluşmuş kişilerde bu alanlar doğala eş çizgilerle kalıcı kadar doldurulabilir. Uçak Burnu ameliyatları sonucu balkon ucu oluşturulmasında, derideki içyüzü farklılıklarının giderilmesinde, kimi lekelerin derinin muntazam rengine dönüştürülmesin da,  taklit etme kendine güven ve sözde talepleri karşılamada serbestçe kullanılabilir.

Kaş uygulaması kimlere yapılır?

Kaşları seyrek olanlar, herhangi kaşı olmayanlar, kaşlarında yara ve işletme sonrasında boşluğu kalanlar, kaşının şeklini beğenmeyenler, kaşları kibar ve asimetrik olan kişilerde uygulanır.

Göz uygulaması kimlere yapılır?

Gözlüksüz makyaj yapmakta zorlananlar, süslenme yaparken elleri titreyenler, bölme çevresini kristalleşmek isteyenler , yüzüne göre küçük gözleri olanlara uygulanır. De kasti renkte baro çekilerek gözlere daha önemli biraz ifade de verilebilir.

Kenar uygulaması kimlere yapılır?

Ağız küstahlık çizgisinin devamlı olarak çizilmesini ve belirginleşmesini isteyenlere, örten yahut aşağıdaki dudaklarında asimetri bulunanlara, ağız çevresi kesin olmayan ve dudak renginin bitik olduğu kişilere ,dudakların albenili ve dolgun bir görünüme kavuşturulmasını istirham edenlere uygulanır.

Sürekli makyajın avantajları nelerdir?

Değişmez tuvalet yöntemiyle bayanların tuvalet uygun harcadıkları zaman kaybı tamamen ortadan kalkmış olur. Sporcular, çalışma bayanlar, günün hep saati makyajlı ve zeki ummak isteyenler ve süslenme yapmakla vakit kaybettiğini düşünen tüm kişiler amacıyla hayali yaklaşık yöntemdir.

Egzersiz:

Uzmanlar 11 kaş şekli olduğunu söylüyor. Başta yüze şekline için kaş çiziliyor. daha sonra kirpik ekimi ve eye liner uygulaması yapılıyor. O Kadar gözler kendinden sürmeli benzer görünüyor.
Daimi makyajın kusursuzluk adımında dudaklar eldeki. Dudakların da içi dolduruluyor da kontürleniyor. Ton gibi kızgın ya da pembe gibi naturel renkler seçiliyor. boyalar, iyice bitki köklerinden oluşuyor. Ürünler hipo-allerjik.

Değişmez makyajda 50’ye alışılmış içyüzü bulunuyor. Kimyevi olmadığı göre zarar dört yaş kalıyor. Kullanma gerekirse iki seansta gerçekleşiyor. Ikincil ruh çağırma seansı ilkinden 21 gün devam tekrarlanıyor. Yoğun Çalışma genellikle bazı yarım zaman sürüyor. Boya ve sayı belirlenip sabitleniyor. Keza kişiye alerjik testler yapılıyor. Alıştırma sonrası devamlı süslenme 3-5 yıl dayanıyor.

Saçlar dolgunlaştırılıyor

Saç diplerine yapılan daimi süslenme metodu ama saçında enderlik olanlara diye bölgelerde renk koyulaşma şeklinde uygulanıyor. Egzersiz kimi buçuk zaman sürüyor ve 20-25 gün netice rötuş yapılıyor. Daimi makyajın kalıcılığı uygulanan bölgeye ve renge dolayı değişiyor koyu renkler bir kat daha yüksek süre kalabiliyor. Hasar iki-üç yıl kalıyor. Işlem esnasında sulu bazlı boyalar kullanılıyor. kişisel zerk uçları kullanılıyor. Saçların fiyatı ihtiyaca uygun değişiyor.

Devamlı helâ çok rahat sağlıyor!

Devamlı tuvalet akkor ve dış görünen düzgün makyaja nispeten daha doğuştan olan görünüyor. Bunun yanı kablo makyajı yenileme, restorasyon, katma gibi dertler ortadan kalktığı amacıyla, kişi hem zamandan ayrıca bütçeden tasarruf sağlıyor. Devamlı herkese uygulanabiliyor. Uzmanlar ama sabit helâ yaptıran herif grubuna iş kadınların hak olduğunu söylüyor. Nadir, ağır apaçık boya ya da buçuk kaşları olanlar, zor beğenir gözleri -diği için maskara kullanamayanlar, ender kirpikleri şikayetçi olanlar, lens kullananlar, kozmetik ürünlerine alerjisi olan kadınlar, artrit hastaları, stresli yoksa aşırı işlerde çalışanlar, atletler, sporcular, meslekten yetişme hayatta arasız iyi göstermek zorunda olanlar değişmez makyaja en fazla ihtiyaç edenler arasında bulunuyor. Yöntem, yüzde güzellik ilmi açıdan bakışım yaratmak isteyenler ve dağılmayan makyajın avantajını kullanmayı amaçlayan kadınlar göre hem mükemmel.

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir