Borusan Kültür Sanat’ın Yeni Sezon Etkinlikleri

Konser & Festival, Kültür & Sanat, Manşet

Borusan Kültür Sanat’ın Yeni Sezon Etkinlikleri: Bifo Yeni Sezona, Piyano İkilisi Güher ve Süher Pekinel ile 10 Ekim’de Kapılarını Açıyor.

BORUSAN Kültür Sanat, 2013–2014 sezonunu amiral gemisi olan Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO), ülkemizin önde gelen yaylı çalgılar dörtlüsü Borusan Quartet ve İstanbul çağdaş müzik sahnesinin ev sahibi haline gelen Borusan Müzik Evi konserleriyle karşılıyor.

Geride bıraktığı 14 yılda klasik müzik dünyasının birçok yıldızına eşlik eden BİFO, dopdolu sezon programı, dünya çapında solistleri ve sürprizleriyle klasikseverleri 15. sezonun heyecanına ortak olmaya davet ediyor. Roberto Alagna, Bifo & Beethoven Festivali, Rudolf Buchbınder ile Beethoven’in tüm piyano sonatları, Bifo ve Borusan Quartet’ten Dünya Prömiyerleri, Güher & Süher Pekinel, Murray Perahıa, Markus Schırmer, Chrıstıan Tetzlaff, Nıcola Benedettı, Leonard Elschenbroıch, Alexeı Volodın, Valerıy Sokolov, Anna Vınnıtskaya ve Alexander Gavrylyuk’un başını çektiği seçkin solistler yeni yılda Borusan Kültür Sanat’ın sanat severlerle buluşturacağı isimlerden bazıları. Etkinlik detaylarını Borusan Sanat web sayfasından inceleyebilirsiniz.

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir