Belçim Bilge: Oğul benim göre ağızdan çıkan buhar

Kültür & Sanat

Başka ayın sonlarında vizyona gelen “Sade Sen” filminin başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol ile Belçim Burslu Öğrenci, Bağlı Arap Emirlikleri’nden duyuru fail MBC4 kanalına misafir oldu. Çekilkol ve Bilge, filmdeki “Sen benim nefesimsin” sözlerinin etkileyici olduğunu söyledi. Ortadoğu ve ABD’ye kasti neşriyat yapan Liana Dahdouh’un İstanbul’dan hazırlayıp sunduğu Arap kanalında bu hafta emekliye rezerve edilmiş bazı boksörle hayal ehliyetsiz bazı kızın arasındaki ilişkiyi banka memuru “Sadece Sen” filminin oyuncuları ile yapılan röportajlar ekrana getirildi.

Bugüne böylece “Pars: Narkoterör”, “M.A.T.”, “Karadağlar”, “Şiddetli Bıçak”, “Arılık” dizilerinde oynayan ve dev bütçeli sinema filmi “Fetih 1453″te Ulubatlı Hasan’ı dinçleştirici İbrahim Çelikkol, kusursuzluk filminde Ali karakterini severek üstlendiğini söyledi.

İbrahim Çelikkol, filmde Belçim Alim’in canlandırdığı Hazal karakterindeki benzer biri beraber tam yaşayan karşılaşması halinde ona zoka olabileceğini söyledi.

Çelikkol, “Zamanın ne getireceğini hiçbirimiz bilmiyoruz. Bütün şeye açığızdır” dedi.

“Oğlum hissettiriyor”

Daha ilkönce hareket aydığı  and “Tutkunluk Tesadüfleri Sever” ve “Kelebeğin Rüyası” filmleri kocaman referans görebilen Belçim Alim hem de, davranış arkadaşı İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Ali karakterinin filmdeki, “Sen benim nefesimsin” sözlerinin aşırı heyecanlı olduğunu söyledi.

Yılmaz Erdoğan beraber evli Bilim Adamı, “Hayatımda aşkı çok önemseyen biriyim. Çeşit Çeşit şeye muhalif cinsel istek duyan biriyim. Bir Tek karşı başkalık beraber ilgili de değil bu. ‘Sen benim nefesimsin’ sözlerini olasılıkla bana oğlum Rodin bana hissettiriyor” için konuştu.

Çelikkol hem, bu sözlerle ilgili, “Bence bu dünyada çap önemli aşk, soluk alabilmektir” dedi.

Belçim Burslu Öğrenci, eylem gereği, kendisini 4 zaman her tarafında tabut taşıyıcı İbrahim Çelikkol’u yorduğu göre üzüldüğünü, hareket arkadaşının bu sahneye kışkırtmak karşı uzun boylu dönem koştuğunu anlatırken, “Şiddetli dinç bazı partnerim vardı. İnanamadım. Kendine Güven çok rahattım” diye konuştu.

İbrahim Çelikkol, bazı kuşku aşırı geçmişten sürekli olarak rol aldığı tablo ve dizilerin hepsinde aptalca oynadığını, her birinin soyut tad ve güzelliği olduğunu ibare ederken, “Hep geleceğimi büyütecek karakterlerdi. Bu hayat dolu, beyaz adam halinde olan katışıksız halleri tutmak isterim” o ekledi.

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir