Apple’ın Akıllı Saati IWatch Nasıl Olacak?

Manşet, Teknoloji

Son günlerde teknoloji dünyasının en popüler çalışmalarından biri olan akıllı saatler, her ne kadar pazardaki dev üretici firmalar tarafından bir sır gibi saklansa da, farklı teknoloji kaynaklarından sızıntı görseller gelmeye devam ediyor. Patent davalarında liderlik koltuğundaki iki isimden biri olan Apple, üzerinde yoğun mesailer harcadığı akıllı saat iWatch hakkında ayrıntı vermekten henüz kaçınıyor.

Bu konuda Apple kadar sakin olamayan tasarımcılar ise konsept görseller, videolar oluşturulmaya ve  sosyal medyada paylaşılmaya devam ediyor. Daha önce de Apple ürünlerine dair başarılı tasarımlarda bulunan İtalyan tasarımcı grubu Ciccarese Design, yine bir videolu tasarım daha yayınladı.

iwatch-apple-device

Başarılı ekibin bu seferki hedefi ise akıllı telefon yerine iWatch oldu. Birbirinden farklı ve heyecan dolu tasarımlar üzerinde ince dokunuşlar gerçekleştiren Ciccarese Design, henüz tasarım olarak netlik kazanmamış bu ürün hakkında teknoloji severlerin gözünde canlandırabilmesine imkan sağlıyor.

Bakalım yakın gelecekte bu teknolojiler hayatımızın ne kadarında yer alacak? Akıllı telefonlar kadar vazgeçilmezlerimiz arasında yerlerini alabilecekler mi? Bekleyip göreceğiz.

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir