Apple iWatch Çıkış Tarihi Ertelendi

Teknoloji

Apple iWatch Çıkış Tarihi Ertelendi

[Apple iWatch akıllı saat,Akıllı saat iWatch] ile birlikte [sektöre,piyasaya] aktif bir şekilde dahil olabilmek için [kolları sıvamıştı,çalışmalara başlamıştır]. Bildiğimiz üzere Samsung Galaxy Gear modeli, dünyanın giyilebilir en önemli teknolojilerinden birisi olarak dikkatleri çekmişti ve bir ilk olmuştu. Nitekim Apple firması da bu ilkin ardından yeni bir atılım yapabilmek için [kolları sıvamıştı.,girişimlere başlamış.]

Apple iWatch çıkış tarihi ile ilgili olarak çeşitli [yorumlar,söylentiler] elbette ki yapılıyordu. [Ancak,Fakat,Ama] beklenen ve bundan önce açıklanan tarih ne yazık ki tutmadı. Yapılan açıklamalara göre saat modelinin donanımsal özellikleri konusunda deneme aşamalarında ciddi [sıkıntılar,problemler] çıktığı [öğrenildi.,duyuldu] İOS 7 işletim sisteminin ardından bu üründe de sıkıntı yaşamayı göze alamayacak olan Apple yetkilileri, ürünü tamamen hazır olduğunda [satışa,piyasaya] sunacak.

[Tahmini çıkış tarihi olarak,tahminen] 2014 yılının son devresi şeklinde tahminler yapılıyor ancak zaman ne getirir bilinmiyor.

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir