Lenovo IdeaPad Yoga 2 İncelenmesi:

Teknoloji

lenovo-laptop-convertible-yoga-2-pro-orange-front-1

İyi: Lenovo IdeaPad Yoga 2  hibrid yetenekleri içine,  mükemmel bir ultrabook olduğunu ve fiyatını 1000 $ altında tutarak iyi bir iş çıkartıyor.  Bu yeni model, arkadan aydınlatmalı klavye ve etkileyici 3,200 x 1,800-piksel çözünürlüklü ekran ile mükemmelleştiriliyor.

Kötü: Pil ömrü olarak daha pahalı, hibrit modları bazı şüpheli kullanımı, ve Lenovo halen tablet modunda klavye ile ne yapacağını bilmez bir durumda.

Alt satır: Yeni sürüm biraz daha pahalı geleceği düşünülüyor çünkü HD ekran eklenecek.

 

Yeni jenerasyon Windows 8 hybird tüm çevresinde sınıfının örneği Lenovo IdeaPad Yoga, neredeyse evrensel olan 13-inç ve 11-inç versiyonları hem de sevilen bir akıllı kat, geri laptop-açık-tablet oldu (sadece 11-inç Windows RT varyantı söz etmeyelim). Bu takip etmek zor bir eylemdir, ancak Windows 8.1 dönemi için amiral gemisi de IdeaPad Yoga 2 Pro olabilir.

 

Eğer Yoga hat nasıl çalıştığını aşina değilseniz, sıradan bir ince kapaklı laptop gibi görünen, ancak partway katlandığında kapak ve ekran kalın bir tablet ya da bir stand / kiosk cihazı  oluşturmak için tam 360 derece geri katlayın geri. Bu temel kanca hem özgün ve güncel modeller için geçerlidir.

 

Tam olarak  Yoga 2 üst seviye mi? Gösterinin yıldızı 3,200 x 1,800 piksel çözünürlüğe sahip bir ultra yüksek çözünürlüklü 13.3-inç ekran. İşte Toshiba Kirabook, Retina Display, Chromebook Pixel, Samsung Ativ Kitap 9 Plus ve diğer bir avuç MacBook Pro’ya benzer yanı Yoga 2.  Orijinal Yoga modern 1000 $ dizüstü ne beklenir değildi 1,600 x 900 piksel ekran, vardı ki bu önemli bir gelişme.

Teknik 1.099 $ liste fiyatı bir indirim olmasına rağmen,  Intel Core i5, 4GB RAM, 128GB solid-state sürücü (SSD) inceleme birimi, Best Buy ve Lenovo’nun Web sitesinde fiyatı  $ 999.  Daha yüksek HD çözünürlüğü, ince tasarımı ve esnek tablet modları düşünün, yukarıda sıralanan özellikler sadece 999 $

Karşılaştırma gibi MacBook Pro ve Samsung Ativ 9 Plus gibi diğer iyi-daha-HD sistemleri ile, Yoga 2’yi karşılaştırırsak Yoga 2 oldukça kaygan ya da sağlam olmaya bilir, ama yüksek çözünürlüklü mobil bilgisayar almak için en ucuz yol gibi görünüyor.

 

Bağlantılar, performans ve pil

Orada sadece tek bir USB 3.0 bağlantı noktası (ve ikinci bir USB 2.0 bir), ve Wi-Fi yeni 802.11ac çeşitli değildir. Sizin sadece dahili video çıkışı Mikro-HDMI üzerinden ve bir Ethernet bağlantısı dongle satılır gerektirir.

Lenovo_IdeaPad_Yoga_2_Pro_35827161_12_620x443  lenovo-yoga-2-pro-tablet

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir