2014 Nelson Mayo Modelleri

Kadın

 Çoğu markaya taş çıkaracak kadar kaliteli olan ama onlar kadar çok pahalı fiyatlara satılmayan bu güzel mayo modelleri ile sizlerde yazın sıcaklarında denize girerek büyük bir ferahlama yaşayacaksınız.
 2014 Nelson mayo modelleri arasında bu yıl yine sade renkleri görebiliyoruz. Sade şıklık arayanlar her zaman istediklerini bulabiliyorlar. Peki ya hareketli ve renkli ürün arayanlar ne yapmalı? Derseniz ise yine Nelson markası sizin yardımınıza koşuyor.
 Aslında yaz demek her yerin cıvıl cıvıl olması, çiçeklerin açması denizlerin ısınması demek. Bu kadar hareketlilik ve neşe varken kendinizi siyahların arkasına terk etmeyin. Bu yıl bir radikallik yapın ve plajlarda turuncu ya da narçiçeği rengi ile donatılmış 2014 Nelson mayo modellerine kendinizi bırakın. En moda olan bu renkler ile bronzlaşmak çok daha keyifli olacak. Sizi bronzlaştıkça ürünlerin renkleri kendini daha çok plana çıkaracak ve mayolarınız kendini göstermeye başlayacaktır.
 Nelson mayo modelleri 2014 yılına gayet hızlı bir giriş yaptı ve tüm koleksiyonlarını satışa sunmayı başardı bile. Hızla piyasaya giriş yapan firma birçok kadının en sevdiği kalıplar ile çalışıyor ve vücut hatlarını çok daha güzel yapmaya uğraşıyor. Sihirli gibi mayolar arıyor iseniz, mutlaka Nelson ürünlerini bir deneyin deriz. Farkı sizde giydiğinizde muhakkak yaşayacaksınız.

 

 

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir