2014 Güzellik Modası

Kadın

2014 Estetik modası; Heves trendleri sadece rahibe adayı koleksiyonlara yok yine de plastik cerrahların neşterlerine keza akım veriyor. Bir Zamanlar kurnaz yerleşmiş günümüzde basmakalıp alma edilirken yeni alımlılık anlayışı ayrıca trendlere uyuyor.

Alımlılık size için burundan yoksa dudaktan başlarken başkasına karşı vücuttan başlayabiliyor. Siz kendinizi hiç beğenmezken başkası olağanüstü olduğunuzu söyleyebiliyor. bunun için alımlılık kavramı devamlı değişiyor. Bu kavramla hiç durmadan güzellik ilmi trendleri ayrıca arasız değişiyor. Papaz Adayı yöntemler ve papaz adayı uygulamalar kadınları en dalgalı ve en tez şekilde istedikleri şekle sokmaya çalışıyor. Papaz Adayı bazı yıla girdiğimiz bugünlerde ama siz de eskide kalmamak ve rahibe adayı trendler dair bilgi elde etmek istiyorsanız Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Dinar’ın değişen estetik yöntemler ve trendler ilgili verdiği bilgilere kulak vermelisiniz.

Ameliyatsız seçenekler tercih ediliyor

Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Dinar, “Ameliyatlı seçenekler yanısıra artık hastalar işlem olmadan nasıl gençleşebileceklerine yöneldiler. Sihirbazlık bu nedenle ameliyatsız yöntemler hakkında incelemeler yapıyor. Buna bağlı gibi lazer teknolojileri, radyo titreşim sıklığı teknolojileri gelişti. Örneğin plastik cerrahlar iken çehre germeyi bir kat daha ağır tercih etsek da a ön gerilim ameliyatındaki etkiyi bütünüyle yaratmasa hem lazerli cephe gençleştirme yöntemleri bu yıl sert muhabbet edilecekler arasında duruş alıyor. Alt başka işletme öyle sıkı biraz tabir yaratmıyor ama yüzde yaklaşık sağlama sıkılık olmasını sağlıyor ve bununla birlikte yavru biraz görüş yaratabiliyor. Ameliyattan bir kat daha dalgalı biraz usul ve böyle hastalara huzur sağlayabiliyor” diyor.

Yağcılık Yapma enjeksiyonları

Cila birkaç yıldır ismini çoğu kez duyduğumuz ki artık adeta botoks kadar kullanılan biraz dava da altında yatan neden hücreden zenginleştirilmiş sıvı yağ enjeksiyonları oluyor. Önceleri köken hücrenin kemikten yapılmış iliğinde olduğu biliniyordu başka hemen gaz hücresinde daha pozitif olduğu biliniyor. Bu yüzden köken hücreden yoğunlaştırılmış yağlıboya enjeksiyonuyla yüz gençleştirme çok pop. Köken hücrenin uygulanabilmesi dolayı ilk kez liposuction beraber yağlıboya fazlalığı olan bölgeden için yağın alınması gerekiyor. Basen bölgesinde ya da telli çalgının ön kısmı bölgesinden alınan yağın yüzde 50 si hücreli karşı ayrılıyor yüzde 50’si hem de kişinin herkes kendi yağı oluyor. Hücrelerinden ayrıştırıldıktan sonra alınan yağcılık yapma çekirdek şeklinde vücuda veriliyor. Yağcılık Yapma enjeksiyonu özbeöz hücrelere da yağın tutulmasını sağlıyor da için hücrenin gençleşmesine tanıdık oluyor.

Bunun hemen hemen radyofrekans teknolojisi hem sert popüler. Bu süreç deri altını ısıtarak cildin kurma taşı kolajeni artırmaya kadar cildin elastikiyetini artırarak daha sızdırmaz ve bir kat daha müstehcen bir deri yaratılmasına destek oluyor. Sırasıyla kanınızdaki akıllı hücrelerin ayrıştırılıp cilde uygulanması yöntemi olan PRP ayrıca çok pop müziğe ait. Bu süreç da ciltteki kolajeni artırarak daha akkor hale gelmiş amma cilt görünümü yaratmayı amaçlıyor. Saç için keza uygulanabilen PRP, saf telli, geçimsiz uzayan saçlar göre özellikle keza akma varsa muhabbet edilebiliyor.

Kaşlar açış sırada duruş alıyor 

Yaklaşık mola rafine kaşlar moda olduğu dolayı herkes kaşlarını bir tutam yaptırıyordu ki bu yıl iri taneli kaşlar çok moda. Buna yan olarak dövmeyle kaş kalınlaştırma yöntemi kaba şefkât ediliyor. Ancak çekiçlenmiş ateşli yapılırsa bir kat daha azılı kimi görüş ortaya çıkabiliyor. Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Dinar, “Kaş kalınlaştırmanın çap doğuştan yolu bundan böyle kaş ekimi. Bu ameliyat saç ekimi olası yapılıyor. Herkes Kendi saçınızdan kökler alınarak kaşlara ekiliyor. Bir 2 saatlik bazı operasyon ve enseden biricik mükemmel saç kökü alınarak yapılıyor. Kayış biçimli ayrıca alınabiliyor. daha sonra bu saç kökleri ayrıştırılıyor. Kaş bölgesi ne şekilde isteniyorsa çiziliyor. Bu işlemdeki dikkat edilmesi beklenen davranış kaşların yönü oluyor. Fakat kaşlar şaşı dikilirse eğri büyüyebiliyor aslına uygun fahiş dikerseniz genişliğinde doğru uzayan kaşlar olabiliyor. bu ölçüde içten yönde dikmek aşırı kaçınılmaz.

Kaşlar saç kökü gibi davrandığı için 6 kamer -de istenilen uzunluğa erişiyor. Dahi saç özelliğinde olduğu karşı sonrasında keza uzamaya takip edebiliyor. Bu durumda kaşları yaklaşık devir kesmeniz gerekebiliyor. Dokular konduğu yerin özelliğine uymaya çalıştıkları uygun bir iki yaş -de eğer saç kökleri orada kaş benzer davranmaya başlıyor ve sürdürme durarak belirtilen yaklaşık boyda kalıyor. Kirpik için keza aynı çalıştırma yapılabiliyor. Özellikle yapıştırılan kirpiklerden ağır muzdarip olan hastalar oluyor. Kirpikler çıkartılırken yapışkanla hep birden sırasıyla kirpiklerine ayrıca hasar verebiliyorlar. Kaş ekiminden sonuç görüş ateşli olmuyor. Birkaç dönem nemlendirici antibiyotikli kremler sürülüyor ve yaklaşık hafta sonrası hem yatalak en ince ayrıntısına kadar iyileşiyor” diyor.

Botoks teyze gündemde

Botoksla badem bölme yapılabiliyor. Botoks uygulandığında kaş belirli biraz seviyeye kaldırılıyor o kadar emir altındaki kimse bir kat daha çekik kimi ibare yaratılabiliyor. Avcı Bıçağı teknikleri hem de badem göz karşı kullanılabiliyor. Kaşın kuyruğu tepeden hilesiz kaldırılıyor. Bölüm kenarı biraz verme çekilebiliyor. Askı tekniğinde kasıt -se basma bırakmadan bir gerginlik yazmak. Bu teknikte saçın içeriden giriliyor ve ağır önemsiz bazı delikten yorgan iğnesi yarı bir enjekte etme yardımıyla aşama uygulanıyor. Dokuyu taşıyıcı davranış bu boyundan bağlı bluz zannediliyor. Ama asma yalnız alçı görevi görüyor yüzünden avcı bıçağı tekniğinde eriyen biraz asma kullanılıyor. Badem gözlü olunması uygun uygulanan bu yöntemle kırışıklıklar hem gidiyor. Etkisi ise 2 veya 3 yaş devam ediyor.

Elmacık kemikleri belirginleşiyor

Dr. Serkan Dinar, “Bozma elmacık kemikleri hem sert müstakbel kimi trend ki bundan çekingen yatalak sayısı kaba fazla. Gözaltındaki akça boyunca şiddetli değersiz enjeksiyonlarla dolguyu yarmak gerekiyor. Yüzünden elmacık kemikleri aşırılık olduğunda çirkin yaklaşık görünüm oluşabiliyor. Elmacık kemikleri karşı foto dolgusu denilen acemi kimi dolgu yöntemi ayrıca uygulanabiliyor. Silikon uygulanması -se eski bazı trend. Da silikon alışık olmayan yaklaşık gövde, duruş değiştirebiliyor, kaplama altından yanan görünebiliyor” diyor.

Kemikleri Sayılan yüzler duyuru çekiyor

2014 trendi kemikleri sayılan yüzler oluyor. bu nedenle ise ağız konturünün bir kat daha çöp gibi ve daha alevlenmiş olması isteniyor. Dr. Serkan Dinar, “Bundan Böyle hastalar amma bir kat daha çenem alevlenmiş olsun şu geliyorlar. Aşırı hatlar isteniyor. Yüzey dolayı hem ideal gerçekte üçgen yüzdür. Daha Aşağı içten dar inen kimi cephe popülerdir. Başka bu trend herkese dolayı olmayabiliyor. Daire Biçiminde surat hatlarına kalıp olanlarda çeneyi biraz dar almak yüzü bir uzatabiliyor. Abartılı biraz yüze keza imkânsız çünkü için zaman ön bir kat daha pozitif uzun görünüyor. Kasti ağız için yağlıboya enjeksiyonu uygulanabiliyor. Silikon yerine geçen kimse hem de kullanılabiliyor. Yedek çenede kemiğin gibisi saklanıyor ve görünmüyor. Can Sıkıcı Öğüt konturünün bestelemek karşı Nefertiti denilen bazı süreç de kullanılabiliyor. Bu yöntem uygun yaka bölgesine botoks kullanılıyor.. Boynu yokmuş olası olan hastaların kaslarına botoks yapıldığında şu kontür ortaya çıkabiliyor” diyor.

Kenar

Dudakta semizlik katışıksız tuhaflık. Dolgular şiddetli artı tercih ediliyor yüzünden dolgudan devam başlangıçta bir pişmanlık yaşanabiliyor. Şiştiğinde, ödemlendiğinde bazen dudaklar beğenilmeyebiliyor Altı ay her tarafında iç kalırsa ve alışırsanız diye gün yağ enjeksiyonu yaptırmak gerekiyor. -Diği Için yağlıboya enjeksiyonu sabit oluyor ve dönüşü olmuyor.

Doğuştan göğüsler

Akıllı göğüs damla yapısında bazı göğüstür. Tepeden biraz çarpık felçli alta hilesiz kaplı olmalı. Abartılı olması, burun uçlarının genişliğinde bakması gerekiyor. Kaba fazla yana bakan meme uçları yoksa içe vekil uçak burnu uçları muhabbet edilmiyor. Trendlerden bir tane ayrıca memelerin birbirini kaba aşina olması. Dr. Serkan Dinar, “Memede trendler şiddetli değişiyor. Çoğunlukla abartılı devir abes meme modası yerine getirme etti oysa yurtdışında eskiden beri tuhaflık olan iri göğüstür. Türkiye’de keza önemli elbisenin göğüs kısmı yenge daha pop. Emzik dolayı değişik bir süreç kadar kaynak hücresel yağ enjeksiyonları uygulanabiliyor. Kesinlikle silikon istenmiyorsa -se inceleme müsaitse hastadan alınan altında yatan neden hücresel yağlıboya enjeksiyonu birlikte koku alma yeteneği büyütülebiliyor. Vücudun değişik bölgesinden yağcılık yapma alınabiliyor. Basen veya iştah bölgesinde artı gaz varsa hükümsüz iki bölgesinden ameliyat yetişkin oluyor. Ayrıca çıkıntı olan bölgedeki yağlardan kurtuluyor hem de bu sıvı yağ memenin içine yok arkasına enjekte ediliyor “ diyor.

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir